З класом - класно!

   Наш клас
Перший раз у перший клас 1 вересня 2015 року ми вперше переступили поріг нашої школи
1 вересня 2015 року ми вперше переступили поріг нашої школи. Нас зустріла наша перша вчителька Наталія Василівна. Наш клас знаходиться на 1 поверсі школи І ступеня. Клас світлий, просторий. Тут затишно. Є комп'ютер. У кожного з нас - своя парта.
04 сен 2015 {170 просмотров}
Практикум розвага "Однакове, схоже, відмінне".
Під час проведення практикуму було дуже цікаво та весело. Дітям було зав'язано очі і вони на дотик вгадували овочі та фрукти. Потім обмінювалися думками, що у тих чи інших овочах та фруктах спільного, а що відмінного. На завершення всі посмакували дарами природи та осені.
28 сен 2015 {288 просмотров} / 6 фото /
Свято бантика
23 вересня в класі було проведено День бантика. Всі діти принесли кольорові стрічки у вигляді бантика. Вони обмінювалися бантиками один з одним і називали своїх друзів ласкавими іменами, говорили компліменти. Мета свята була у тому, щоб ще більше згуртувати дітей у дружний колектив.
28 сен 2015 {381 просмотр} / 5 фото /
Наші перші уроки
На першому уроці читання ми провели гру-знайомство - "Віночок дружби" одразу після уроку Знань "Чим пишається Україна?". Кожна дитина підходила до дошки із квіткою, на якій було написано її ім'я та прізвище. Діти по черзі називали себе, розповідали про себе, прикріплювали свою квіточку у віночок на дошці. Переплелися українські квіти-символи у вінок дружби учнів нашого класу. Віночок утворився навколо напису "Чим пишається Україна?", і ми зробили висновок, що Україна пишатиметь ...
06 сен 2015 {228} / 1 фото /
Ми вчимося користуватися їдальнею
Наш клас вперше прийшов на сніданок у шкільну їдальню. Спочатку вчилися мити руки, сідати за столи, розміщати столові прилади, як правильно їсти, та прибирати за собою, подякувати за сніданок нашим поварам.
06 сен 2015 {222} / 1 фото /